Nasza pracownia znajduje się w Poznaniu. Dbamy o to aby spotkania z nami miały charakter kameralny, indywidualny. Prowadzi je zawsze nasza projektantka, która opowie o sukniach oraz doradzi we właściwy wyborze. Aby zapewnić komfort oraz odpowiednią ilość uwagi podczas wizyty, odbywamy je wyłącznie po wcześniejszym umówieniu. Rezerwacja wizyty możliwa jest za pośrednictwem naszego formularza na stronie, czy profilu na Facebooku.
I wizyta - Na pierwszym spotkaniu, mierzymy pokazowe modele sukienek. Do przymiarek dostępne są modele z kolekcji, występują one w uśrednionej rozmiarówce. Aby różne modele sukni, kontrastowały jak najmniej z bielizną, najlepiej wybrać tą w kolorze cielistym. Jeżeli masz ochotę, możesz zabrać także obuwie na obcasie, zbliżonej wysokości do tej, którą planujesz na ślubie. Modele z kolekcji lat poprzednich, mogą być dostępne częściowo, dlatego jeśli masz pytania dotyczące danych sukni, zapraszamy do kontaktu.


Po wyborze sukni i podpisaniu umowy, przechodzimy do procesu szycia na miarę.
*W sezonie, czas na rezerwację od pierwszego spotkania to 3 tygodnie.
**Suknie projektowane indywidualnie, nie wchodzą w skład oferty regularnej.
W przypadku sukni projektowanych na specjalne życzenie, ilość przymiarek zwykle jest większa. Jest to proces w którym, w raz z naszą projektantką omawiana jest indywidualna koncepcja, tworzone są szkice, poszukiwane są nowe tkaniny i detale.II Jak się przygotować do kolejnych wizyt?


Drugą wizytę odbywamy w celu ściągnięcia miar. Aby, do niego przystąpić niezbędny będzie docelowy biustonosz (o ile nie wszywamy miseczek) oraz znajomość wysokości docelowego obcasa. Przydadzą się one także na kolejnych spotkaniach.
Ilość kolejnych wizyt ustalamy indywidualnie.Ostatnie spotkanie wieńczy odpakowanie pudła z suknią gotową do odbioru, którą ostatni raz mierzymy u nas. Następuje to standardowo na 2-3 tygodnie przed ślubem.