Kolekcja 2024 | Inside


Kolekcja 2024 Inside jest wyrazem podążania w zgodzie za własnym sercem. Kolekcja ta pełna jest tradycyjnego rzemiosła, ręcznej pracy, jedwabnych tkanin oraz dopracowanego detalu. Kolekcja ta realizuje naszą niezmienną misję, w której wierne jesteśmy naturalnym tkaninom, nietuzinkowym projektom i wysokiej jakości szyciu. Powstałe projekty to kobiece, szlachetne kroje, które dedykujemy wszystkim tym, którzy stawiają na autentyczność i świadome wybory, zgodne z własnym "ja". Na miejsce tegorocznej Kampanii wybraliśmy niezwykły CK Zamek, mieszczący się w sercu miasta Poznań, z którego wywodzi się nasza marka.
Lea

To kobiecy krój, uszyty z intrygującej i oryginalnej tkaniny jaką jest jedwabno-wiskozowy welur. Tkanina ta wyróżnia się niepowtarzalną fakturą, a także niezwykłą miękkością i nietuzinkowością wśród ślubnych modeli. Suknię w górnej części oplatają perłowe detale przechodzące na tył sukni, pięknie eksponując plecy. Lea posiada opcjonalne, osobno zakładane rękawy o ciekawej formie oraz podpinany, efektowny tren.
Blanca

To niesamowicie lekka suknia, uszyta z lekko transparentnego jedwabiu naturalnego o efektowym dekolcie i odkrytych plecach zwieńczonych perłowymi detalami. Model ten wyróżniają także charakterystyczne, długie rękawy zakończone obszerną bufką. Blanca posiada opcjonalny, długi tren.
Eliana

To zwiewna suknia, którą charakteryzuje geometryczna, plisowana forma na dekolcie, przechodząca w asymetryczne ramiączko. Detal ten może funkcjonować jako opuszczone ramiączko lub występować symetrycznie. Model posiada opcjonalne, zakładane długie rękawy oraz zakładany tren z rozporkiem. Eliana uszyta jest z niesamowicie lekkiej, a zarazem kryjącej odmiany jedwabiu naturalnego, który przepięknie układa się w ruchu.
Feliz

To projekt uszyty z przepięknie haftowanej i ręcznie ozdabianej koronki oraz zwiewnego, jedwabnego dołu. Suknia ta posiada efektowne, odkryte plecy o nieco obniżonej lini poniżej talii, zwieńczone jedwabną wstążką, a także bufiaste krótkie rękawy.
Amelia

To modułowa suknia uszyta z najwyższej jakości, półmatowego, mięsistego a jednocześnie lejącego jedwabiu naturalnego. Amelia jest modelem posiadającym bazę w formie eleganckiej sukni na ramiączkach z charakterystycznym detalem na przodzie oraz rozporkiem. Model ten posiada dodatek w postaci opływowej formy na dekolcie, rękawach oraz plecach, dopełnionych opcjonalnymi, trzema rzędami pereł. Kolejnym wariantem sukni są osobno zakładane lekko rozkloszowane rękawy z pęknięciem, szarfy dopinane do sukni oraz efektowny długi, jedwabny tren.
Amelia

w wersji z długim trenem i wstęgami na plecach z jedwabiu.
Maya

To suknia, którą wyróżnia forma topu składająca się z warstwowych falban, uszyta z jedwabiu o satynowym wykończeniu. Drugą część sukni stanowi efektowna jedwabna spódnica z rozporkiem, posiadająca opcjonalny tren. Maya posiada także odkryte plecy, ozdobione jedwabnymi ramiączkami o oryginalnym splocie.
Sofia

To suknia uszyta z odmiany jedwabiu jakim jest tafta duchesse. Ta charakterystyczna i szlachetna tkanina przy zachowaniu lekkości pozwala na uzyskanie efektownej objętości dołu. Góra sukni to niepowtarzalna forma gorsetu o geometrycznej formie, ozdobionej perłowymi detalami rozłożonymi w regularnym rytmie. Sofia posiada rozporek w spódnicy, a także osobno zakładane rękawki.
Torebka Esme

To forma uszyta z tafty jedwabnej zwieńczonej naturalnymi, strusimi piórami oraz rączki zdobionej perłowymi detalami.
Peleryna Serena

To okrycie o bogatym, haftowanym zdobieniu na całości. Forma ta to oryginalna alternatywa dla welonu, czy trenu, świetnie korespondująca z prostymi modelami sukni.
Welon Fiore

To elegancki, transparenty welon, ozdobiony do góry oryginalnym, bogatym haftem, pięknie dopełniającym stylizację ślubną.
Etola Diamond

To forma okrycia zaprojektowana z ciekawej organzy jedwabnej, zdobionej zakładkami oraz zatopionymi perełkami.