Stachowska Pracownia to marka tworzona przez duet
Natalię i Reginę Stachowską.

Natalia Stachowska-Kędzia, absolwentka Uniwersytetu Artystycznego na Wydziale Architektury Wnętrz i Scenografii z aneksem dyplomowym realizowanym w ramach Pracowni Ubioru Unikatowego oraz dyplomem Architekta Wnętrz. Jej Prace z zakresu ubioru brały udział w wystawach m.in. na Międzynarodowych Targach Poznańskich, Starym Browarze, Młyńskiej 12, czy CK Zamek.

Regina Stachowska zawodowy krawiec i konstruktor odzieżowy z 30-letnim doświadczeniem w zakresie szycia, technologii, czy nadzoru tworzenia odzieży eleganckiej. Doświadczenie budowała w renomowanych polskich markach.

_____

Historia naszej marki zaczyna się od ślubu. Ślubu własnego, kiedy to mama i córka połączyły siły nad jednym projektem.
Natalia i Regina Stachowska postanowiły stworzyć suknie, które będą indywidualnym odzwierciedleniem marzeń i charakteru ich właścicielki. Ślub, który miał miejsce latem w 2017 roku był ogromnym przeżyciem, a jego wspomnienia są już nieodzownym elementem naszej drogi. Po nim, zaczęły powstawać nowe projekty, na życzenie przyszłych Panien Młodych. Każdy tworzony z ogromną pasją, dla Każdej z Naszych Panien Młodych.


Wizyty oraz proces tworzenia.W naszej Pracowni każda Panna Młoda jest obsługiwana bezpośrednio przez duet Natalię i Reginę Stachowską. Dzięki temu oferujemy bezpośredni kontakt z osobami tworzącymi suknie, a co za tym idzie profesjonalną pomoc zarówno w zakresie projektowym, stylizacyjnym jak i konstrukcyjnym. Wpływa to także na możliwość personalizacji - bowiem Projektant i Krawcowa/Konstruktor zawsze są na miejscu.

Naszą misją jest tworzenie miejsca kameralnego, klimatycznego, indywidualnego, przyjaznego, w którym Panna Młoda poszukująca wyjątkowej sukni, zaprojektowanej w najmniejszym detalu i uszytej w Polsce z największą starannością, znajdzie Tą Jedyną.
Każda suknia ślubna w Stachowska Pracownia jest po zamówieniu, szyta od zera na miarę. Dzięki temu zapewniamy właściwe dopasowanie, możliwość personalizacji, a także dbamy o zrównoważoną produkcję. Nasze suknie ślubne nie są dostępne do zakupu w formie ready-to-wear.

Przymiarki w Stachowska Pracownia odbywają się zawsze w atelier zarezerwowanym na wyłączność dla umówionej osoby.

Pracownia posiada jedną przymierzalnię, a wizyta prowadzona jest zawsze przez Projektantkę. Dzięki temu zapewniamy kameralność, prywatność oraz odpowiednią ilość uwagi podczas wyboru Tej Jedynej. Eliminujemy tym samym kumulowanie się większej ilości osób w jednym czasie, co uniemożliwiłoby odpowiednią obsługę. Chcemy by każda Panna Młoda czuła się odpowiednio zaopiekowana, dlatego

wizyty możliwe są tylko po wcześniejszym umówieniu,

a atelier czynne jest w godzinach umówionych wizyt.

_____

Termin przymiarki można umówić za pośrednictwem naszego formularza na stronie internetowej lub profilu na Facebooku. Przed pierwszym spotkaniem prosimy zapoznać się z zakładką Spotkanie, w której zawarte są informację jak się przygotować do pierwszej wizyty.