Nasza pracownia znajduje się w Poznaniu. Dbamy o to aby spotkania z nami miały charakter kameralny, indywidualny. Prowadzi je zawsze nasza projektantka Natalia Stachowska-Kędzia, która w kompetentny sposób opowie o sukniach oraz pomoże we właściwym wyborze. Aby zapewnić komfort oraz odpowiednią ilość uwagi podczas wizyty, odbywamy je wyłącznie po wcześniejszym umówieniu. Rezerwacja wizyty możliwa jest za pośrednictwem wiadomości mailowej lub naszego formularza na stronie internetowej.
Wizyty u nas to czas w pracowni, który gospodarujemy na wyłączność dla umówionej Panny Młodej [60-75 min.]. Dzięki temu zapewniamy kameralność, komfort oraz odpowiednią ilość uwagi podczas wyboru Tej Jedynej.


Konsultacja w naszym atelier jest płatna.

I Wizyta

Przed naszym pierwszym spotkaniem, zachęcamy do przejrzenia wszystkich naszych modeli w zakładkach Kolekcje (dostępnych na naszej stronie internetowej) oraz spisanie wybranych. Na spotkaniu zaprezentujemy suknie, wysłuchamy Twoich oczekiwań i wybierzemy modele do przymiarek, te zapisane, a także i te, które wybierzesz podczas oglądania sukni na żywo.

Do mierzenia sukni ślubnych najlepiej sprawdzi się cielista bielizna, będzie ona najmniej kontrastowała z transparentnymi tkaninami czy odkrytymi plecami. Można także do pierwszej przymiarki zaopatrzyć się w obuwie na obcasie, zalecamy jednak by wybrać stabilne obuwie na słupku. W salonie posiadamy także pokazowe modele butów dostępne do przymiarki.

Do przymiarek dostępne są suknie z naszych kolekcji, które są w uśrednionej rozmiarówce. Modele z kolekcji lat poprzednich, mogą być dostępne częściowo. Jeżeli posiadasz pytania, np. dotyczące dostępności sukni z poprzednich kolekcji, możliwości personalizacji, procesu powstawania sukni, czy cen, serdecznie zapraszamy do kontaktu!

II Proces powstawania oraz jak przygotować się do kolejnych wizyt.


Po wyborze sukni i podpisaniu umowy,

przechodzimy do procesu szycia na miarę

.

W pierwszej kolejności będzie to ściągnięcie miar. Aby do niego przystąpić, niezbędny będzie docelowy biustonosz (o ile nie wszywamy miseczek) oraz znajomość wysokości docelowego obcasa. W przypadku Pań z daleka, możemy miary zdjąć na pierwszej wizycie lub ustalić tok indywidualny.

Następnym krokiem są dwie przymiarki, na których także niezbędny będzie docelowy biustonosz oraz obuwie - które koniecznie zabierz ze sobą.

Ostatnie spotkanie to odbiór gotowej, uszytej na indywidualne wymiary sukni ślubnej, którą ostatni raz mierzymy u nas. Następuje to standardowo na 2-3 tygodnie przed ślubem.

____

* Ze względu na indywidualne podejście i ograniczoną liczbę miejsc, uprzejmie prosimy, aby po pierwszym spotkaniu decyzje odnośnie chęci rezerwacji przekazywać nam do 2 tygodni od pierwszej wizyty.
** W przypadku sukni projektowanych na specjalne życzenie, ilość przymiarek zwykle jest nieco większa. Jest to proces w którym, w raz z projektantką Natalia Stachowską omawiana jest indywidualna koncepcja, tworzone są szkice, poszukiwane są nowe tkaniny, detale, czy konstruowane nowe kroje.

Jeżeli masz pytania, możesz skierować je tutaj. Z przyjemnością odpowiemy!